info@atrasgrass.com

چمن مصنوعی دیواری؛ تزیین دیوار با چمن مصنوعی

چمن مصنوعی روی دیوار

در طراحی داخلی و خارجی،دیزاین با چمن مصنوعی دیواری به عنوان یک ایده خلاقانه و مدرن، شادابی و سرسبزی خاصی در محیط پیرامون به وجود می‌آورد. از طراحی دیوار با چمن مصنوعی در طراحی فضای سبز، محوطه سازی دکوراسیون داخلی به جهت تزیین دیوار استفاده می‌شود.

چمن مصنوعی با ظاهری مشابه چمن طبیعی از مواد مصنوعی تولید می‌شود که به دلیل خواصی که دارند، قابلیت شکل پذیری بالایی دارند. مجموعه اترس گرس می‌تواند با استفاده از این مواد اولیه الیاف چمن مصنوعی را با اشکال، اندازه و ضخامت های دلخواه تولید کند و مدل های متنوع و زیبایی برای ساخت دیوار سبز مصنوعی طراحی کند. در ادامه، موارد استفاده، قیمت، مزایا، مدل ها و ایده های نصب و تزیین دیوار با چمن مصنوعی را بررسی می‌کنیم.

چمن مصنوعی دیواری چیست؟

چمن مصنوعی دیواری
چمن مصنوعی برای دیوار

چمن روی دیوار، یک نوع چمن مصنوعی است که بر روی دیوارها و سطوح عمودی نصب می‌شود و به عنوان یک ایده خلاقانه و مدرن در دکوراسیون داخلی و خارجی به کار می‌رود. این نوع چمن به دلیل ظاهری شبیه به چمن طبیعی، قابلیت شکل پذیری بالا، انواع مدل های متنوع و قیمت ارزان، در طراحی فضای سبز، محوطه سازی و دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

گرین وال یا دیوار سبز چیست؟

گرین وال یا دیوار سبز، عبارت است از یک دیوار سبز مصنوعی که شامل نصب چمن مصنوعی بر روی دیوارها و سطوح عمودی است. این نوع دیوار سبز مصنوعی یا گرین وال با قیمت ارزان و انواع مدل های متنوع، در طراحی فضای سبز، محوطه سازی و دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود و با شادابی و سرسبزی خاصی در محیط پیرامون به وجود می‌آورد.

تزیین دیوار با چمن مصنوعی

طراحی و تزیین دیوار با چمن مصنوعی ایده‌ای خلاقانه و مدرن در دکوراسیون داخلی و خارجی است. چمن مصنوعی تزیینی، به محیط پیرامون شادابی و سرسبزی خاصی می‌بخشد. چمن روی دیوار، با ظاهری شبیه به چمن طبیعی، قابلیت شکل پذیری بالا و انواع مدل های متنوع، در دکوراسیون داخلی و خارجی به کار می‌رود.

چمن مصنوعی روی دیوار
چمن مصنوعی روی دیوار

چمن مصنوعی روی دیواری چه کاربردی دارد؟

چمن مصنوعی روی دیوارها و سطوح عمودی، به عنوان یک ایده خلاقانه و مدرن در دکوراسیون داخلی و خارجی به کار می‌رود. این کاربرد، به تزیین دیوارها و سطوح عمودی، اضافه شادابی و سرسبزی خاصی می‌بخشد و در طراحی فضای سبز، محوطه سازی و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، چمن مصنوعی روی دیوارها به عنوان یک راهکار مناسب و اقتصادی در مواجهه با مشکلات صوتی و حرارتی مانند عایق حرارتی و صوتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چمن مصنوعی روی دیوار برای دکوراسیون داخلی

 • تزیین دیوارها و سطوح عمودی
 • ایجاد حس طبیعی و آرامش در دکوراسیون داخلی
 • جلوگیری از گرفتگی گرد و خاک و تنظیم آلودگی هوا
 • افزایش کیفیت هوای داخلی
 • کاهش صداهای خارجی
 • ایجاد زیبایی و سرزندگی به محیط داخلی
چمن مصنوعی روی دیواری دکوراسیون داخلی
چمن مصنوعی روی دیواری دکوراسیون داخلی

چمن مصنوعی روی دیوار برای فضای بیرونی

برخی مزیت ها و کاربردهای چمن مصنوعی برای دیوار برای دکوراسیون داخلی و خارجی کاملا مشترک هستند، با این وجود بازهم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تاثیر بسیار زیاد در زیبایی دکوراسیون خارجی و محیط
 • ماندگاری بسیار بالا
 • ایجاد حس سرزندگی
 • و نیاز به نگهداری بسیار کم به نسبت چمن طبیعی
چمن مصنوعی روی دیوار
چمن مصنوعی دیواری

مزایای چمن مصنوعی روی دیوار

نتایج تحقیقات اخیر کنگره علمی دانشگاه تورنتو نشان می‌دهد که طراحی دیوار سبز یا گرین وال، باعث افزایش شادابی و امید به زندگی مردم، ارتقای قدرت تصمیم‌گیری آن‌ها و بهره‌مندی از روانشناختی گیاهان می‌شود. همچنین، مزایای دیگری مانند حس آرامش بخش، محافظت از سازه ساختمان، افزایش ارزش بنا، عایق حرارتی، ادغام طبیعت و مدرنیته، زیباسازی راهروها، جلوه خیره کننده در طراحی دکوراسیون روف گاردن، تراس یا بالکن و کاهش مصرف آب از دیگر مزایای استفاده از چمن مصنوعی دیواری درطراحی دیوار سبز یا گرین وال است.

چمن مصنوعی برای دیواری
تزیین دیوار با چمن مصنوعی

بهترین چمن مصنوعی دیواری

یک چمن مصنوعی دیواری عالی باید ویژگی هایی را که در ادامه آمده است داشته باشد، تولیدات اترس گرس به صورت پیش فرض دارای تمامی ویژگی های زیر است و میتوانیم به عنوان بهترین چمن مصنوعی روی دیوار آن ها را بشناسیم.

ویژگی هایی بهترین چمن مصنوعی دیواری:

 1. طول عمر بالا: چمن مصنوعی دیواری با طول عمر بالا، به عنوان یک راه حل دائمی برای تزیین فضاهای سبز و استفاده در محیط های باز و داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی: این چمن ها باید در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، مانند باران، برف، آفتاب و گرما، مقاومت کند.
 3. طراحی و شکل ظاهری مناسب: چمن باید ظاهری طبیعی و جذاب داشته باشد. ضمن اینکه باید مناسب با طراحی محیط و فضایی که در آن استفاده می‌شود، باشد.
 4. راحتی در نگهداری: یکی از ویژگی‌های مهم چمن، راحتی نگهداری آن است. چمن باید به راحتی قابل تمیز شدن باشد و نیاز به آبیاری و کسب و کار دیگر نداشته باشد.
 5. بدون آلودگی و سمی بودن: چمن مصنوعی باید بدون استفاده از مواد شیمیایی و سموم باشد که منجر به آلودگی زیست محیطی و سلامتی انسان‌ها شود.
 6. با کیفیت بودن: چمن مصنوعی روی دیوار باید با کیفیت بالا و از جنس مواد با کیفیت ساخته شده باشد تا به ماندگاری بیشتری دست یابد و در برابر سایش و فشار مقاومت کند.
 7. عدم تغییر رنگ و شکل: یک چمن عالی باید در برابر تغییر رنگ و شکل در معرض نور خورشید، باران، برف و گرما مقاومت کند و به شکل و رنگ اولیه‌اش برگردد.
 8. قابلیت نصب و استفاده آسان
 9. مقاومت در برابر رطوبت
 10. عدم جذب حشرات و حیوانات
 11. و …

با توجه به ویژگی‌های بالا انتخاب بهترین چمن مصنوعی دیواری چندان کار آسانی نخواهد بود اگر تصمیم بگیرید از یک شرکت ناشناس کمک بگیرید !

قیمت چمن مصنوعی برای دیوار

قیمت چمن مصنوعی برای دیوار، بستگی به اندازه و نوع چمن مصنوعی و نحوه نصب آن دارد. با این حال، چمن مصنوعی دیواری از نظر هزینه، به علت نیاز به ابزار و تجهیزات و نیروی کار، نسبت به چمن مصنوعی کف، قیمت بیشتری دارد. برای دستیابی به قیمت دقیق و هر گونه سوال در رابطه با چمن مصنوعی دیواری، می‌توانید با مشاورین مجموعه ما تماس بگیرید. آنها می‌توانند شما را راهنمایی کنند و به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

خرید چمن مصنوعی برای دیوار

برای خرید چمن مصنوعی برای دیوار می‌توانید از طریق شماره تماس های روی سایت با ما در ارتباط باشید و یا شماره تماس خود را در فرم های مشاوره درج کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم. ضمن اینکه برای تمامی خریدها قبل از ارائه محصول مشاوره های اولیه لازم داده میشود.

مشاوره خرید چمن مصنوعی برای دیوار

برای دریافت مشاوره خرید چمن مصنوعی برای دیوار و همینطور نصب آن می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت کارشناسان ما بهترین مشاوره لازم برای انتخاب چمن مصنوعی دیواری را به شما دهند.

طریقه نصب چمن مصنوعی روی دیوار

برای نصب چمن مصنوعی بر روی دیوار، نیاز به مواد و ابزار مناسب دارید. مراحل نصب شامل پیش‌تیزی دیوار، نصب و رفع نواقص کف‌بندی، برش چمن مصنوعی و نصب آن بر روی دیوار با چسب مناسب می‌باشد. در صورتی که شما به دنبال راهنمایی و آموزش مربوط به نصب چمن مصنوعی بر روی دیوار هستید، می‌توانید به مقالات آموزشی ما مراجعه کنید.

چمن مصنوعی روی دیواری
تزیین دیوار با چمن مصنوعی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از فرصت خرید ویژه الان استفاده کنید.🎁